SLUŽBY

analýza pleti – dermalogica

V mém kosmetickém salonu Vám díky unikátní komplexní analýze pleti Face Mapping® navrhnu unikátní cestu k nejzdravější pleti. VÍCE O ZNAČCE

Face Mapping®

Abychom vám byli schopni skutečně pomoci, tak vše začíná komplexní analýzou vaší pleti kde…
Zjistíme stav a potřeby vaší pleti
Rozklíčujeme příčiny problému
Předepíšeme vám vhodné kosmetické produkty na domácí použití, které vám pomohou dosáhnout vytoužených výsledků.
Vy ušetříte čas, peníze, a především svou pleť od nezdárných pokusů s kosmetikou.

20 MINUT

Skin Fitness Plan®

Váš osobní plán péče o pleť, který zahrnuje…
Kombinaci vhodných produktů s ohledem na roční období, váš stav pleti a na produkty, které již máte doma.
Přesný návod používání všech produktů, včetně vašich
Plán doporučených kosmetických ošetření, pokud to bude váš stav pleti vyžadovat s ohledem na stanovené cíle (výsledky), kterých chcete dosáhnout.

20 MINUT

On-line konzultace

Kontaktujte mne na tel.čísle nebo si zarezervujte termín přes rezervační systém. Poradím a na míru Vám sestavím Dermalogica péči na doma.

30 MINUT

ošetření pleti Dermalogica

Velmi účinné kosmetické ošetření pleti obličeje, krku a dekoltu provádím po důkladné analýze stavu vaší pleti. Ošetření v kosmetickém salonu je komplexní a šetrné, takže se po něm můžete bez obav vrátit třeba do kanceláře. VÍCE O ZNAČCE

ProSkin 30®

Rychlé, cílené a velmi účinné kosmetické ošetření pleti, pro všechny, kdo hledají výsledky a nemají čas. Ošetření je navržené pleťovým terapeutem jen pro vás a vaše specifické potřeby pleti.

45 – 60 MINUT

ProSkin 60®

Maximální, smyslové, plně personalizované kosmetické ošetření pleti je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pleti. Komplexní a pokaždé jiné zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie.

90 – 105 MINUT

ProBright

Kosmetické ošetření pleti s velmi intenzivním účinkem, při němž se využívá rozjasňujících účinků vitamínů C, který je vpravován do pleti, aby zmírnil její pigmentaci a sjednotil její tón.

45 – 60 MINUT

PRO EYE FLASH

Zářivé oči za okamžik! Toto je velmi účinné ošetření, které pomáhá tonizovat,vyhladit a rozzářit okolí očí díky intenzivní stimulaci a doplnění aktivních rostlinných složek.

20 MINUT

PRO POWER PEEL 

Chemické peely jsou ideální volbou pro ošetření široké škály  různých potíží s pletí od akné a hyperpigmentace až po pokročilé známky stárnutí.

60 MINUT

depilace Lycon

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards v letech 2014, 2015 a 2018 v kategorii epilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller. Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace.

Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné! VÍCE O ZNAČCE

úprava obočí a řas

Barvení obočí a tvarování pinzetou nebo vosky Lycon, popřípadě zastřižení. Je možné se objednat samostatně a nebo obočí a řasy nabarvit během ošetření pleti.

Lash Lifting Botox – My Lamination , VACUSLIM 48

Lash lifting Botox je profesionální metoda natočení, optické prodloužení a zvýraznění vašich řas, které budou navíc vyživené látkami podporujícími jejich růst a sílu.

VACUSLIM48 je inovativní program pro hubnutí, tvarování těla, zpevnění pokožky a redukce celulitidy. Odstranění tukových usazenin a celulitidy – koncept nové generace. Vacuslim48 umožňuje zvýšený přísun kyslíku do buněk a zvýšený oběh, což má za následek hlubší a rychlejší průnik účinných látek Vacuslim48. Výsledek lze vidět již za 30 minut! Proceduru lze provést během vašeho kosmetického ošetření. Pro nejlepší výsledek se doporučuje podstoupit 6-12 procedur.