SLUŽBY

analýza pleti – dermalogica

Díky unikátní komplexní analýze pleti Face Mapping® Vám navrhnu unikátní cestu k nejzdravější pleti. VÍCE O ZNAČCE

Face Mapping®

Abychom vám byli schopni skutečně pomoci, tak vše začíná komplexní analýzou vaší pleti kde…
Zjistíme stav a potřeby vaší pleti
Rozklíčujeme příčiny problému
Předepíšeme vám vhodné produkty na domácí použití, které vám pomohou dosáhnout vytoužených výsledků.
Vy ušetříte čas, peníze, a především svou pleť od nezdárných pokusů s kosmetikou.

20 MINUT

Skin Fitness Plan®

Váš osobní plán péče o pleť, který zahrnuje…
Kombinaci vhodných produktů s ohledem na roční období, váš stav pleti a na produkty, které již máte doma.
Přesný návod používání všech produktů, včetně vašich
Plán doporučených ošetření, pokud to bude váš stav pleti vyžadovat s ohledem na stanovené cíle (výsledky), kterých chcete dosáhnout.

20 MINUT

On-line konzultace

Kontaktujte mne na tel.čísle nebo si zarezervujte termín přes rezervační systém. Poradím a na míru Vám sestavím Dermalogica péči na doma.

30 MINUT

ošetření pleti a těla – dermalogica

Velmi účinné ošetření pleti obličejě, krku a dekoltu provádím po důkladné analýze stavu vaší pleti. Ošetření je komplexní a šetrné, takže se po něm můžete bez obav vrátit třeba do kanceláře. VÍCE O ZNAČCE

ProSkin 30®

Rychlé, cílené a velmi účinné ošetření pleti, pro všechny, kdo hledají výsledky a nemají čas. Ošetření je navržené pleťovým terapeutem jen pro vás a vaše specifické potřeby pleti.

45 – 60 MINUT

ProSkin 60®

Maximální, smyslové, plně personalizované ošetření pleti je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pleti. Komplexní a pokaždé jiné zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie.

90 – 105 MINUT

ProBright

Ošetření pleti s velmi intenzivním účinkem, při němž se využívá rozjasňujících účinků vitamínů C, který je vpravován do pleti, aby zmírnil její pigmentaci a sjednotil její tón.

45 – 60 MINUT

depilace Lycon

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards v letech 2014, 2015 a 2018 v kategorii epilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller. Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace.

Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné! VÍCE O ZNAČCE

úprava obočí a řas

Barvení obočí a tvarování pinzetou nebo vosky Lycon, popřípadě zastřižení. Je možné se objednat samostatně a nebo obočí a řasy nabarvit během ošetření pleti.

Aquapeeling / Hydrodermabraze

Přístrojový peeling. Umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty a dokonale zjemní pleť. Odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Pleť je po ošetření hydratovaná, vypnutá a stimulovaná k obnově. Dochází k výraznému rejuvenačnímu efektu. Metoda je vhodná pro všechny typy pleti vyjma velmi aknózní.